Vitajte v našej spoločnosti

Dovoľte nám predstaviť našu spoločnosť a ponúknuť Vám naše služby. Spoločnosť HOUSE CONCEPT vznikla ako dcérska spoločnosť firmy Onlinestavba s.r.o., ako prví v našom regióne sme sa orientovali na suchú výstavbu. Sledujeme a pomáhame aplikovať nové trendy a materiály do súčasného stavebníctva. Pričom kladieme dôraz na kvalitné materiály od renomovaných výrobcov a preferujeme overené systémové riešenia, ktoré zabezpečujú správnu funkčnosť a dlhú životnosť nízkoenergetických montovaných domov.

Od roku 2007 sme rozšírili portfólio o realizáciu montovaných nizkoenergetických domov od projekcie, inžiniering cez realizáciu až po kolaudáciu. Presvedčte sa aj Vy, že kvalitne postavený montovaný dom (drevodom) už dnes spĺňa prísnejšie požiadavky na tepelnú ochranu budov budúcnosti. Našou najnovšou novinkou je ponuka interiérového dizajnu, a tiež možnosť zavedenia inteligentných systémov do našich drevostavieb, takže zákazník má naozaj k dispozícii komplexný servisný balík pod jednou strechou.

Radi sa s Vami stretneme.

 

Kto vlastne sme? 

 

Stavebniny veľkoobchod - maloobchod

Radíme sa v širokom sortimente stavebných materiálov k veľmi úspešným predajcom od čoho sa odvíjajú výhodné nákupné podmienky od významných tuzemských i zahraničných výrobcov – možný benefit pre objednávateľov stavebných prác u nás.

Architektúra

Aj v tejto oblasti poskytujeme široku paletu služieb od “preprojektovania” klasického katalógového rodinného domu na drevostavbu až po architektonickú štúdiu od prvého návrhu po originálny dom podľa potrieb klienta. Eliminujeme aj často vznikajúce trenice medzi projektantom a stavebnou firmou.

Realizátor drevostavieb

Preferujeme metodu vystavby montovaných drevostavieb tak aby všetky procesy prebiehali priamo na stavbe za účasti investora. Benefitom, okrem nepriamej kontroly, je vysoká variabilita až po finalizaciu stavby.

Špecialista na súchú výstavbu

Radíme sa k priekopníkom  využívania sadrokartónov ako veľmi progresívneho spôsobu výstavby v regióne. Bohaté skúsenosti a široké portfólio vyškolených a zručných montážnických partii pripieva k vysokej finálnej kvalite zhotovovaných konštrukcii.

Naše prednosti

 

  • Korektné vzťahy 80% 80%
  • Dostupnosť 95% 95%
  • Flexibilita 90% 90%
  • Komplexnosť ponuky 75% 75%

Systémová výstavba

Výhodné ceny

Skúsenosti a kvalita

Variabilný multiservis

Korektné vzťahy

Naši partneri

Preferujeme spoluprácu s poprednými výrobcami stavebných materiálov